background

TPS Nedir?

Ortodonti uzmanlarına ve diş hekimlerine uzman bir kadro tarafından verilen dijital bir ortodontik tedavi planlaması hizmetidir.

Image

Professional Treatment Planning Service

Hekimlerin dijital tedavi planlamalarını (ClinCheck) daha hızlı, daha kusursuz ve daha konforlu bir şekilde yapmalarını sağlar; doğru ve hızlı planlama sayesinde hekimlere hastalarına daha fazla odaklanabilmeleri için fırsat oluşturur.

Nasıl Çalışıyoruz »

Tedavi Planlama Desteği

Hekimlerin ClinCheck üzerinde tedavi planı geliştirmelerine destek olur.

Invisalign İletişimi Desteği

ClinCheck tedavi planlaması sürecinde Invisalign ile sağlanması gereken iletişimi hekimlerin adına gerçekleştirir.

Planlama Sonrası Destek

Hekimlerin planlama sonrası karşılaşabilecekleri olası sorunlarla ilgili destek sağlar.

Telefonla ve Online Danışmanlık Hizmetleri

Hekimlere tedavinin tüm aşamalarında ister telefonla ister online olarak danışmanlık hizmeti sunar.

image

TPS gereklidir çünkü…

Tedavi sürecinde karşınıza bazı engeller çıkabilir! Invisalign’in sunduğu ClinCheck yazılımı klinik ve teknik bakımdan yönetilmesi zor bir sistem. Diş hekimleri, Clincheck üzerinde tedavi planlamarını yaparken çeşitli aşamalarda bazı detaylarla gereksiz yere vakit kaybedebilmektedir. 

Öte yandan alignerların üretilebilmesi için İnvisalign teknisyenleriyle Clincheck üzerinden tedavinin planlanmasına ilişkin karşılıklı bir tartışmanın yapılması da gerekmektedir.

İşte bu tartışmalar esnasında hekimlerin zaman kısıtları ve dil engeli gibi konulara takılması mümkündür. Bu tür durumlar da uzayan tedavi süreçlerine ve başarız klinik sonuçlara sebep olabilmektedir.

Bu nedenle; TPS hizmeti verilerek uzman bir ekip tarafından bu sürecin sizin adınıza yürütülmesi, hastanız ile sizi memnun ederek sizlere her zaman pozitif katkı sunmaktadır.

image

İki tarafı da iyi anlayan uzman bir kadro hekimlerin işini kolaylaştırıyor...

Curinline, çözüm odaklı bir rol oynar ve iki taraf arasında bir köprü görevi görerek tedavi sürecine pozitif bir katkı sağlar.

ClinCheck sürecinde tedavinin planlaması aşamasında, tedavi planlamasını iyi bilen ve teknisyenlerle aynı dili konuşan uzman bir ekipten destek almak daha olumlu sonuçlar alınmasına yardımcı olur.

Ne yapıyoruz?

Hekimlerimiz adına tüm ClinCheck işlemlerini ve teknisyen iletişimini takip ediyoruz ve onlara hastaları ile daha çok ilgilenebilmeleri için zaman oluşturuyoruz.

Image

Hekimlere tedavi tekniklerini geliştirebilmeleri için yardımcı oluyoruz. Hekimlere öngörülebilir ve güvenilir klinik sonuçlar elde edebilmeleri için kapsamlı tedavi protokolleri sunuyoruz.

Professional Treatment Planning Service