background

Uzman Ekibimiz

Curinline, en son yeni teknolojileri kullanan ve ortodonti alanındaki teknolojileri yakından takip eden tutuklu bir ekiptir.

Image

Yrd. Doç. Dr. Yasin Akgül

Founder & CEO

Yrd. Dr. Yasin Akgül, 2010 yılında İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden mezun oldu.

2011 yılında Selçuk Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Ortodonti Anabilim Dalı’nda Ortodonti eğitimine başlayan Dr. Akgül, doktora eğitimini tamamladıktan sonra akademik alanda çalışmalarını sürdürdü.

Tez çalışmalarını “hızlandırılmış ortodontik tedavi” üzerinden yürüttü. 6 yıllık klinik tecrübesinden sonra, özellikle şeffaf plaklarla ortodontik tedavilere yoğunlaştı. Birçok ulusal ve uluslararası kongre ve sempozyuma katılmış olup bu kongrelerde sözlü ve poster bildiri sunumları yapmıştır. Alanında yerli ve yabancı yayınlar ile akademik çalışmalarına devam etmektedir.

Türk Ortodonti Derneği ve Avrupa Ortodonti Birliği üyesidir. Ortodonti Uzmanı Dr. Yasin Akgül diş ve çene bozuklukları üzerine Ortodonti tedavisi hizmeti vermektedir.

Image

Uzm. Dt. Sevil Borbay

Pedodonti Uzmanı

2005 yılında İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde lisans eğitimine başlamış, 2010 yılında mezun olmuştur. 2011 yılında Selçuk Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Pedodonti Anabilim Dalı’nda doktora eğitimine başlamış, 2015 yılında ‘Cetrimide veya Gümüş Nanopartikülleri İlavesinin Cam Iyonomer Simanın Antibakteriyel ve Fiziksel Özellikleri Üzerine Etkisinin In-vitro Şartlarda İncelenmesi’ konulu doktora tez çalışmasını tamamlayarak doktora eğitimini ve uzmanlık eğitimini tamamlamıştır.

Birçok ulusal ve uluslararası kongre ve sempozyuma katılmış olup bu kongrelerde sözlü ve poster bildiri sunumları yapmıştır.

Image

Uzm. Dt. Ahmet Vural

Founder & CEO

Ahmet VURAL, 2014 yılında Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden mezun oldu. 2014 yılında Selçuk Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Ortodonti Anabilim Dalı’nda Ortodonti eğitimine başlayan Dr. vural, uzmanlık eğitimini tamamladıktan sonra özellikle şeffaf plaklarla ortodonti alanında çalışmalarını sürdürdü. Tez çalışmalarını “Sınıf III bozukluklara sahip ortognatik cerrahi hastaları” üzerinden yürüttü. 4 yıllık klinik tecrübesinden sonra, özellikle şeffaf plaklarla ortodontik tedavilere yoğunlaştı. Birçok ulusal ve uluslararası kongre ve sempozyuma katılmış olup bu kongrelerde sözlü ve poster bildiri sunumları yapmıştır. Türk Ortodonti Derneği ve American Association of Orthodontist üyesidir. Ortodonti Uzmanı Dt. Ahmet Vural diş ve çene bozuklukları üzerine Ortodonti tedavisi hizmeti vermektedir.

Professional Treatment Planning Service