background

Hakkımızda

Curinline ekibi olarak ortodontik rahatsızlıkların herhangi bir sınırlama olmaksızın Alignerlar ile tedavi edilmesine gerektiğine inanıyor ve bu yolda sürekli tekniklerimizi geliştiriyoruz.

Curinline, misyon olarak tedavi süreçlerini kolaylaştırmak ve pozitif sonuçlara katkı sunmak adına çözüm odaklı hareket etmeyi benimser.

Yapılan çalışmalara göre; Türkiye nüfusunun %50'den fazlasında ortodontik tedavi ihtiyacı varken, tedavi imkanı bulabilen hastaların ancak %5'i şeffaf hizalayıcılarla tedaviye başlayabilmektedir. Amerika'da ise ortodontik tedavilerin %60' şeffaf hızlayıcılarla yapılmaktadır.

Yukarıdaki veriler Türkiye’deki mevcut durumun hekimlerimize çok büyük bir fırsat yarattığını göstermektedir. Curinline, edindiği misyon gereği hekimlerimizin herhangi bir sınırlama olmaksızın ortodontik vakaları şeffaf hizalayıcılarla tedavi etmesine yardımcı olmak konusunda onlara destek sunar.

image

Bu destek şunları kapsar:

•  Curinline, hastalar için özelleştirilmiş ClinCheck tedavi planlarının hazırlanmasında hekimlere yardımcı olur.
•  Her değişiklikten sonra uzman ekibimiz yeni revizyonu otomatik olarak kontrol eder ve gerekirse ek değişiklikleri uygular.
•  Invisalign tedavi tekniklerini kısa yoldan geliştirebilmeleri için hekimlere yardımcı olur. Bu sayede hekimler hastalarıyla daha fazla zaman ayırma imkanına kavuşur.
•  Tüm ClinCheck planlama ve teknisyen iletişim faaliyetlerini hekimlerin adına yürütür. Tedavi planı ile ilgili bir gereksinim olduğunda gerekli bilgilendirmeleri yapar.
•  Hekimlere sadece tedavi planını onaylamak kalır.

Professional Treatment Planning Service